ارسال به دوستان
کد خبر : 60769

سیستم ارسال پیامک تبیان

سیستم ارسال پیامک تبیان با هدف ارتقای فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات شروع به فعالیت نموده و به طور تخصصی فعالیت خود را در زمینه ارائه درگاه های ارسال پیامک انبوه متمرکز ساخته است. این سامانه با بهره گیری از دانش و تخصص و انگیزه کادری مجرب به دنبال ارائه ایده های نوین تجاری در صنعت پيشرفته پيام رسانی به مشتریان محترم می باشد .

سیستم ارسال پیامک تبیان با هدف ارتقای فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات شروع به فعالیت نموده و به طور تخصصی فعالیت خود را در زمینه ارائه درگاه های ارسال پیامک انبوه متمرکز ساخته است. این سامانه با بهره گیری از دانش و تخصص و انگیزه کادری مجرب به دنبال ارائه ایده های نوین تجاری در صنعت پيشرفته پيام رسانی به مشتریان محترم می باشد . با توجه به تحولات گسترده و مکرر در صنعت نسبتاً نا سالم پيام رسانی پشتیبانی از مشتریان را از وظایف و تعهدات خود میداند . لازم به ذکر است که پيامک يکی از راه های موثر ارتباط سازمان ها و ادارات، دانشگاه ها، بانک ها، بيمه ها، بورس ها، شرکت ها و فروشگاه ها با مخاطبان خاص خود است .و در این مهم ما شما را همراهی خواهیم کرد.

امکانات

ارسال پیام کوتاه تکی
ارسال پیام کوتاه گروهی
ارسال گروهی از طریق آپلود فایل اکسل و ایجاد گروه جدید
مشاهده پیام های ارسالی و دریافتی در پنل مدیریت
افزایش اعتبار از طریق کارت بانکهای عضو شتاب

امکانات ویژه نسخه ارسال پیامک

ورود اطلاعات افراد و ایجاد دفتر تلفن
جستجوی عادی و سریع افراد به منظور دسترسی به اطلاعات
ارسال پیام كوتاه به صورت تكی، گروهی، انتخاب از دفتر تلفن، ارسال انبوه به منظور تبلیغات یا نظرسنجی (به صورت آنی یا برنامه زمانی از پیش تعیین شده)
صندوق گزارش پیام های كوتاه ارسال شده
بررسی وضعیت پیام در حالت های مختلف (دریافت، انتظار، خطا در ارسال و ارسال شده)
امكان هماهنگی برای دعوت به جلسه و یا اعلام زمان برگزاری جلسات، همایش ها و نشست ها به صورت اتوماتیک (تعریف اعضای جلسه، زمان برگزاری جلسه و تاریخ ارسال پیامک )
تعریف نظرسنجی به صورت زمانی (تعیین تاریخ و ساعت شروع و پایان نظرسنجی)
قابلیت پاسخ خود كار به شركت كنندگان
ارسال پیام كوتاه به صورت زمان بندی شده
ارسال پیام تبریک و تهنیت به مناسبتهای خاص
و صدها مورد كاری دیگر كه شما عزیزان می توانید بر حسب نیاز ارگان یا سازمان خود، اطلاعات را ارسال نمائید


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :