115رکورد در مدت زمان 0.015ثانیه
عبارت مورد جستجو :
دو تیم فولاد و سایپا در دیداری تدارکاتی به تساوی دست یافتند.
تیم ملی والیبال ژاپن به منظور دیدار با ایران در چارچوب مرحله نهایی رقابت های گزینشی لیگ جهانی 2013 امروز به کشورمان سفر کرد..
طبق تعرفه های اعلام شده از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت کشور، هر دقیقه مکالمه با تلفن همراه خارج از کشور بسته به کشور مقصد تعرفه ای بین 50 تومان تا سه هزار تومان دارد.
عد از اعلام رسمی ایسوس و ایسر و ام.اس.آی درباره توقف تولید نت بوک(netebook)، بازار دچار شوک شده و اینتل اعلام کرده به زودی بازار پردازنده های اتم خود را به حد صفر خواهد رساند.
مهدی خدایی طی حکمی از سوی محمود خسروی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان مدیرکل دفتر روابط عمومی زیرساخت انتخاب شد.
یک کارشناس معتقد است: در راستای ایجاد امنیت در یک شبکه اینترنتی بی سیم، نخستین دیوار دفاعی که باید در برابر بیگانگان ایجاد کند، تغییر نام کاربری و رمز عبور صفحه ورود به تنظیمات مودم است، زیرا اگر فردی بتواند به این قسمت وارد شود، به تمام تنظیمات امنیتی شبکه دسترسی می یابد.
رئیس کل گمرک ایران از افزایش 29 درصدی واردات خودرو در پنج ماهه اول امسال خبر داد و گفت: تا پایان مهر ماه سال جاری آئین نامه قانون جدید گمرکی تصویب و نهایی خواهد شد. .
فرمانده نیروی انتظامی مشارکت اجتماعی را همان قله سرمایه اجتماعی دانست و گفت: این یعنی مردم خودشان در بعد اطلاعاتی و اصلاح رفتار پلیس با انتقادها و پیشنهادهایشان با پلیس همراهی می کنند و باعث اصلاح عملکرد ما شوند.
  • تعداد رکوردها : 115