115رکورد در مدت زمان 0.015ثانیه
عبارت مورد جستجو :
سینما همچنان ابزاری قوی برای انتقال بسیاری از مفاهیم است.آیا این ابزار آن طور که باید در خدمت انتقال مفاهیم انقلاب ما بوده؟ این هنر در بیداری اسلامی مردم منطقه و جهان نقشی داشته؟ آیا سینماگر ما دغدغه به تصویر کشیدن خیزش های اخیر را دارد؟ و اگر دارد زمینه آن مهیا است؟مجموعه این سوالات و پرسش های دیگر را در گفت و گو با جمال شورجه مطرح کرده ایم. شورجه عضو شورای عالی سینما است و سال گذشته فیلم سینمایی « 33 روز» را بر پرده سینماها داشت. فیلمی که با محور مقاومت مردم جنوب لبنان ساخته شده و بی ارتباط با موضوع این گفت و گو نیست.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تاکنون، مرحله اول شبکه ملی اطلاعات که همان تفکیک شبکه است، در 28 استان اجرا شده و 2 استان باقی مانده تا پایان شهریور ماه امسال تکمیل خواهند شد.
رییس هیأت مدیره شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: شرکت مخابرات ایران با اختصاص 60 میلیارد ریال 20 مدرسه و 20 مسجد در مناطق زلزله زده استان آذربایجان شرقی می سازد.
تراز حساب های جاری ایران بیشتر از ۱۸۰ کشور دنیا/آمریکا در ردیف آخر
حجت الاسلام مرتضی ادیب یزدی در بازدید خود از سامانه آموزش الکترونیکی ازدواج جوانان در سازمان جوانان استان تهران این سامانه را یکی از دلایل ایجاد انگیزه ازدواج در جوانان دانست و گفت: تنوع و ابداع در آموزش ازدواج به جوانان، در عین دشواری تولید علم محسوب می شود
  • تعداد رکوردها : 115