115رکورد در مدت زمان 0.015ثانیه
عبارت مورد جستجو :
تبیان سافت 19 مهر 1395 14:59
جدیدترین خبرها
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه رسیدگی به لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه های توسعه کشور مصوب کردند چاپ و انتشار ایران چک بانک مرکزی دائمی شده و ادامه می یابد.
غزل های عمران صلاحی 12 اردیبهشت 1395 14:8
«عطر بیدار زمین» عنوان مجموعه ای از غزل های عمران صلاحی است که چندی پیش توسط نشر مروارید منتشر شد.
آیا شما انسان شادی هستید؟ شاید هم بقیه فکر می کنند آدم شادی هستید اما خودتان چنین احساسی ندارید و برخلاف ظاهرتان، شادی را با تمام وجودتان احساس نمی کنید. اگر می خواهید تصور بهتری در مورد میزان شادیتان داشته باشید، پیشنهاد می کنیم آزمون زیر را انجام بدهید. این آزمون را دانشگاه آکسفورد طراحی کرده است و میزان شاد بودن شما را می سنجد.
بطور پیش فرض کتابخانه دیجیتالی تبیان شامل اصطلاحنامه مرکز اطلاعات اسلامی و اصطلاحنامه کتابخانه ملی ایران(اصفا) می باشد و مدیر کتابخانه قادر خواهد بود هر اصطلاحنامه دیگری را به موارد فوق اضافه نماید .
مدیریت کاربرگ 19 فروردین 1394 15:25
جهت تسریع در عملیات فهرست نویسی منابع می توان برای هر مجموعه از محتوا، یک کاربرگ ( فرم ورود اطلاعات ) مخصوص،منطبق بر استاندارد Modsرا طراحی کرد. از این طریق تنها فیلدهایی که مربوط به محتوای دیجیتال مربوطه است در فرم ورود اطلاعات نمایش داده می شوند .
مدیریت حافظه های جانبی 19 فروردین 1394 15:24
همانطور که می دانید حجم اطلاعات یک کتابخانه دیجیتالی بسیار بالا می باشد و برای جلوگیری از خراب شدن دیتا و ذخیره و بازیابیصحیح اطلاعات , گاها نیاز به یک یا چند فضای ذخیره سازی (Storage) بصورت لوکال و یا در LAN خواهد بود از طریق این بخش مدیر کتابخانه براحتی قادر خواهد بود اطلاعات حجیم کتابخانه را در چندین فضای ذخیره سازی (Storage) مختلف توزیع نماید.
ازکتابدار بپرس 19 فروردین 1394 15:18
جهت سهولت و تسریع در پاسخگویی به نیاز کاربران سایت و راهنمایی ایشان در یافتن منابع مورد نیاز می توان بخش از کتابدار بپرس را فعال کرد. مدیریت هوشمند سوالات کاربران , امکان درج سوالات تخصصی , تخمین زمان پاسخگویی و اطلاع رسانی به کاربر از جمله امکانات این بخش می باشد .
سیستم تحویل مدرک 19 فروردین 1394 15:16
محققان و پروهشگران از طریق این سیستم , قادر خواهند بود منابع دیجیتالی مورد نیاز خود را درخواست دهند و مدیریت کتابخانه دیجیتالی قادر خواهد بود درخواستها را مدیریت کرده و پس از پرداخت ، برای کاربر ارسال نماید .پرداخت آنلاین , امکان محدودیت زمان دانلود و صفحه مدیریت درخواستهای کاربر از دیگر امکانات این ماژول می باشد .
مدیرت مجموعه ها 19 فروردین 1394 15:15
بسته به سیاست های سازمان مربوطه می توان فرداده ها را در مجموعه های دلخواه با قابلیت سلسله مراتبی طبقه بندی کردتابدین وسیله کاربرانبراحتی بتوانند به انها دسترسی پیدا کنند . علاوه بر این امکانات فعال یا غیر فعال سازی دانلود منابع , تحویل مدرک , نمایش منابع , زبان و... در سطح مجموعه ها می تواننددرجهت مدیریت دسترسی کاربران به این مجموعه ها ، مورد استفاده قرار گیرند .
  • تعداد رکوردها : 115