115رکورد در مدت زمان 0ثانیه
عبارت مورد جستجو :
چند زبانه بودن 19 فروردین 1394 15:14
با توجه به متنوع بودن محتوای دیجیتالی از لحاظ زبان منابع و به دنبال آن جذب کاربرانی با زبان غیر فارسی, مدیر کتابخانه براحتی قادر خواهد بود با توجه به نیاز کتابخانه و تناسب با محتوای آن , زبانهایی غیر از فارسی را به سایت اضافه نماید و از طریق مدیریت لغات تمامی کلمات و پیامهای استفاده شده در وب سایت را به زبان مورد نظر ترجمه نماید .
کتابخانه شخصی 19 فروردین 1394 15:13
کاربران کتابخانه قادر خواهند بود منابع , فرادادهها , صفحات و حتی نتایج جستجوی خود را طبقه بندی کرده و در صورت نیاز با دیگران به اشتراک بگذارد .
بهره گیری از ویوور قوی 19 فروردین 1394 15:12
از امکانات جذاب و کاربردی کتابخانه دیجیتالی تبیان ویوور عکس , PDF , و متن می باشد .امکان بزرگنمایی , چرخش و تمام صفحه شدن از امکانات این بخش می باشد .
سعی ما در پیاده سازی این نرم افزار , استاندارد سازی ذخیره و بازیابی محتوای دیجیتال و فراداده های (اطلاعات کتابشناختی) آن بوده است تا از این طریق بتوان انواع مختلف منابع با حجم بالارا با سرعت مناسب ذخیره و بازیابی نمود; علاوه بر آن امکان اشتراک گذاری منابع با سایر کتابخانه های دیجیتالی را فراهم کرد.موسسه فرهنگی تبیان با بیش از ده سال سابقه در زمینه مدیریت محتوای دیجیتال بویژه کتابخانه دیجیتالی وبا بهره گیری از دانش فنی روز،پشتیبان شما در زمینه دیجیتال سازی منابع خواهد بود و تمام نیازهای شما را در این زمینه پاسخ خواهد.
درباره کتابخانه 1 19 فروردین 1394 15:7
نرم افزار کتابخانه دیجیتالی تبیان مبتنی بر استانداردهای بین المللی حوزه های کتابخانه و آرشیو منابع طراحی شده است . جهت دیجیتال سازی اسناد و مدارک اشخاص حقیقی یا حقوقی برای دسترسی آسان تر و امن تر به اطلاعات می توان از این نرم افزار استفاده کرد .
تهیه نسخه پشتیبان برای هر وبلاگ در بازه های زمانی مختلف
انتشارآسان مطالب در وبلاگ به همراه ادیتور پیشرفته
سیستم پیشرفته اعلام رخداد ها
امکان زمانبندی ارسال آینده مطالب
سیستم آمار گیری پیشرفته برای وبلاگ هر کاربر به همراه امکان خروجی گرفتن
  • تعداد رکوردها : 115