115رکورد در مدت زمان 0ثانیه
عبارت مورد جستجو :
نرم افزار وبلاگ نویسی تبیان بسته به نیازها و سلایق مشتریان، قابلیت شخصی سازی مطابق با اهداف شرکت ها و سازمان ها را دارا می باشد.علاوه بر آن که این نرم افزار، پس از پشت سر گذاشتن مراحل موفقیت آمیز در بستر سامانه وبلاگ تبیان، هم از لحاظ فنی و هم کاربری، هم اکنون بسته بسیار مطمئنی برای فعالان صنعت IT به شمار می آید .
نرم افزار وبلاگ نویسی تبیان، با بهره مندی از آخرین تکنولوژی های روز دنیای برنامه نویسی، تحت پلتفرم قدرتمند.Net برای راه اندازی سرویس های وبلاگ نویسی نوین و تخصصی، آماده ارائه به نهاد ها و موسسات می باشد. این نرم افزار با توجه به رابطه کاربری آسان و اماکانات فراوان آن تمامی نیاز های مدیران و کاربران را به منظور داشتن یک سرویس وبلاگ ایده آل فراهم آورده است.
وبلاگ یک ابزار قدرتمند برای ساخت و مدیریت وبلاگ است. ,وبلاگ به شما کمک می کند تا با سرعت و سهولت اطلاعات، خاطرات، مطالب و مقالات خود را در اینترنت منتشر کنید.
چرا وبلاگ نویسان حرفه ای، سامانه وبلاگ تبیان را انتخاب می کنند؟ وبلاگ یک ابزار قدرتمند برای ساخت و مدیریت وبلاگ است. ,وبلاگ به شما کمک می کند تا با سرعت و سهولت اطلاعات، خاطرات، مطالب و مقالات خود را در اینترنت منتشر کنید.
کتابخانه دیجیتال 16 آذر 1393 15:15
نرم افزار کتابخانه دیجیتالی تبیان مبتنی بر استانداردهای بین المللی حوزه های کتابخانه و آرشیو منابع طراحی شده است . جهت دیجیتال سازی اسناد و مدارک اشخاص حقیقییا حقوقی برای دسترسی آسان تر و امن تر به اطلاعات می توان از این نرم افزار استفاده کرد .
در آن وقت بیشتر مردم مصر معتقد بودند که ناپلئون مسلمان شده است؛ او هم از این شایعه بدش نمی آمد و آن را تکذیب نمی نمود زیرا از آن اغراض سیاسی خود را تامین می نمود.
اعجاز قرآن 4 آبان 1393 13:15
اعجاز قرآن
سرلک 4 آبان 1393 13:13
سرلک
  • تعداد رکوردها : 115