115رکورد در مدت زمان 0.015ثانیه
عبارت مورد جستجو :
سامانه وبلاگ 30 مهر 1393 14:28
وبلاگ یک ابزار قدرتمند برای ساخت و مدیریت وبلاگ است. ,وبلاگ به شما کمک می کند تا با سرعت و سهولت اطلاعات، خاطرات، مطالب و مقالات خود را در اینترنت منتشر کنید.
کنسرسیوم محتوای ملی
نمونه کارها 14 مهر 1393 18:9
نمونه کارها
مشتریان 14 مهر 1393 17:42
شبکه اجتماعی تبیان محیطی سالم و امن برای انجام فعالیت های اجتماعی، تولید محتوای سالم و ارتباط با دیگراناست. همه افراد می توانند متناسب با نیاز های خود از امکانات متنوع شبکه استفاده نمایند.
آموزش الکترونیکی یک شیوه نوین آموزش از زاه دور می باشد که به منظور دسترسی آسان و ارزان همه به منابع و خدمات آموزشی در هر زمان ودر هر زمان و در هرمکان با استفاده از فناوری و ارتباطات انجام می پذیرد در این راستا بخش نرم افزار موسسه تبیان اقدام به تولید نرم افزار های هماهنگ با نیازهای آموزش الکترونیکی نموده است
خبر خوان 14 مهر 1393 17:22
خبرخوان چیست؟فناوری خوراک (feed) که آن را در فارسی خوراک یا خبرمایه هم ترجمه کرده اند، فناوری ای است که می تواند گشت و گذار شما را در اینترنت متحول کند.
سیستم ارسال پیامک تبیان با هدف ارتقای فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات شروع به فعالیت نموده و به طور تخصصی فعالیت خود را در زمینه ارائه درگاه های ارسال پیامک انبوه متمرکز ساخته است. این سامانه با بهره گیری از دانش و تخصص و انگیزه کادری مجرب به دنبال ارائه ایده های نوین تجاری در صنعت پیشرفته پیام رسانی به مشتریان محترم می باشد .
  • تعداد رکوردها : 115