115رکورد در مدت زمان 0.031ثانیه
عبارت مورد جستجو :
پورتال با در نظر گرفتن گستره وسیعی از نیازهای سایت ها ی خبری، آموزشی، سازمانی و مذهبی طراحی و پیاده سازی شده است بطوریکه بتواند نیازهای عمومی این نوع سایت ها را برآورده سازد . با توجه به طراحی انعطاف پذیر ماژول های طراحی شده، هر یک از این شاخه ها می توانند با مدیریت و خلاقیت خود از آن ها استفاده ای تخصصی داشته باشند.
با توجه به گستردگی فعالیت ها و برنامه های مشتریان و عدم وجود تجربه کافی در زمینه IT ، پیشنهاد می شود که مشاوره در زمینه طراحی و مدیریت اطلاعات برای بررسی دقیق تمام نیازها و فرآیندهای جاری مشتریان انجام شود تا به صورت اصولی تمامی فرآیند های قابل ارائه از طریق سایت مشتری شناسایی شده و در اختیار تیم فنی قرار گیرند تا یک وب سایت کاملا کاربردی متناسب با نیاز های شرکت طراحی گردد.
سیستم ارسال پیامک تبیان با هدف ارتقای فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات شروع به فعالیت نموده و به طور تخصصی فعالیت خود را در زمینه ارائه درگاه های ارسال پیامک انبوه متمرکز ساخته است. این سامانه با بهره گیری از دانش و تخصص و انگیزه کادری مجرب به دنبال ارائه ایده های نوین تجاری در صنعت پیشرفته پیام رسانی به مشتریان محترم می باشد . با توجه به تحولات گسترده و مکرر در صنعت نسبتاً نا سالم پیام رسانی پشتیبانی از مشتریان را از وظایف و تعهدات خود میداند .
درموسسه تبیان خدمات پشتیبانی، با استفاده از سامانه ی تیکت و مدیریت یکپارچه خدمات پشتیبانی به مشتریان محترم ارائه می گردد.
قلب تپنده موسسه تبیان
خبرخوان 8 مهر 1393 10:12
خبرخوان
دانشکده صدا و سیما قم 18 اسفند 1392 14:19
دانشکده صدا و سیما قم
  • تعداد رکوردها : 115