115رکورد در مدت زمان 0ثانیه
عبارت مورد جستجو :
روش های کار 10 اردیبهشت 1396 12:53
ما با استفاده از به روز ترین تکنولوژی ها و استانداردها، وب سایت هایی با کارایی و کیفیت بالا برای مشتریانمان طراحی می کنیم. برخی از تکنولوژی ها و استانداردهای مورد استفاده در تیم نرم افزار موسسه تبیان، در ادامه مطلب شرح داده شده است
موسسه استان قدس رضوی 10 اردیبهشت 1396 13:53
خدمات و پشتیبانی خوبی ارائه میکنند و مشکلات را تا به امروز مسئولانه پیگیری کردند حتی در روزهای تعطیل هم پاسخگو بودند
موسسه تدبیر امداد کوثر 10 اردیبهشت 1396 13:52
تا به امروز مشکل خاصی نداشتیم ، در صورت بروز مشکلات فنی به بخش پشتیبانی اطلاع داده شد و توسط تیم نرم افزار تبیان رفع شد
بسته های سرویس cloud 9 اردیبهشت 1396 12:9
مرکز داده تبیان با بکارگیری برترین و جدیدترین فن آوری ها، ویژگی های لازم برای ارائه خدمات به مشتریان بزرگ و سازمان ها را فراهم نموده است. با این حال، تمرکز بر نیازهای اینگونه مشتریان، موجب نشده است که نیازمندی های مشتریان دیگر از نظر دور شود. کلیه کسب و کارها می توانند با بهره گیری از زنجیره خدمات و محصولات متنوع و انعطاف پذیر مرکز داده تبیان، از امکانات بهینه این مرکز داده استفاده نمایند.
طراحی اپیکیشن موبایل 9 اردیبهشت 1396 9:48
تلفن‏های هوشمند در سال‏های اخیر به ابزاری مهم برای انجام‏ دادن کارهای روزانه تبدیل شده‏ اند و برای اغلب افراد زندگی بدون این دستگاه حتی برای یک روز هم دشوار است در همین راستا تیم نرم افزار تبیان فعالیت های خود را در حوزه ساخت و طراحی اپلکیشن های موبایل به طور جدی آغاز کرده است. از جمله اپلیکیشن های موفق طراحی شده می توان به اپلیکیشن تکیه، اشتراک گذاری فایل، کلیپا، شبکه اجتماعی ، فاطمیه، شبکه اجتماعی اشاره نمود
اهداف عنوان 8 اردیبهشت 1396 15:7
دپارتمان نرم افزار تبیان، به پشتوانه مرکز داده معتبر، تجربه گسترده در زمینه شبکه و امنیت، و دانش و سرمایه ارزشمند خود در زمینه توسعه خدمات مبتنی بر رایانش ابری، راه اندازی سامانه های نرم افزاری و برنامه های تلفن همراه امروزه به یکی از شرکت های پیشرو در ارائه خدمات حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور تبدیل شده است. خدماتی که از الف تا ی تمامی نیازهای یک سازمان را در بر می گیرد. راه اندازی، توسعه و حتی مدیریت بسترهای فناوری اطلاعات در هر سازمان و یا نهادی با تکیه بر تجربه، امنیت و اعتبار دپارتمان نرم افزار تبیان، برای هر سازمان و شرکت بزرگ، متوسط و کوچک، به راحتی امکان پذیر خواهد بود و این همه جز در سایه بیش از چهارده سال فعالیت مستمر، تلاش و حمایت از اندیشه های نو و سرمایه های جوان این مرز و بوم، میسر نگردیده و هم اکنون نیز با هدف رشد و ارتقاء فناوری اطلاعات در نهادهای دولتی و خصوصی کشور ارائه می گردد.
تفاوت انسان و کامپیوتر در بینایی
مغز انسان ساختار بسیار پیچیده و عجیبی دارد که هنوز انسان به طور کامل موفق نشده تمام زوایای آن را بررسی کرده و به آن ها بپردازد. در واقع یکی از مهم ترین عواملی که انسان را نسبت به دیگر موجودات برتر نشان می دهد ساختار مغزی پیچیده تر است.
اولین شبکه اینترنت ثابت نسل چهارم کشور (TD-LTE ) توسط شرکت ایرانسل در مشهد و ٢۴ شهر دیگر به بهره برداری رسید. این فناوری جایگزینی برای ADSL و وایمکس است که سرعت و آنتن دهی بسیار بهتری دارد.
گوگل به تازگی اطلاعاتی را منتشر نموده است که درآن ادعا می کند توانسته امنیت اطلاعات کاربران خود را در اتصال بین سرورهای یوتیوب و گوشی کاربران تا ۹۷ درصد برساند.
  • تعداد رکوردها : 115